Op 26 januari liep ik de Puinduinrun. Met gemengde gevoelens na afloop.
+ Ik liep de loop uit zonder blessures.
+ De trappen gingen prima.
+ Het weer was super en de sfeer goed. Het is een erg leuke loop.
+ Een loopje in de planning werkt motiverend bij trainen.
+ Het lopen en trainen met Leon was leuk.
- De tijd was mijn slechtste ooit, 1 uur en 15 minuten.
- Misschien is lopen in grote groepen toch niet helemaal iets voor mij. Op stukjes van de route moest ik noodgedwongen wachten tot de trap vrij was.

Resultaat

Ook zag ik in de video die Maarten heeft gemaakt (bij de steilste trap) dat het misschien verstandig is als ik wat kilo's afval. Scheelt met lopen, en zeker bij trappen.

0:00
/0:10

Misschien wel 5 kilo teveel :)

Met Maarten liep ik vroeger loopjes, zoals hier bij die ontzettend leuke Zevenheuvelenloop (2011?). Dat is 15 kilometer over een brede route, en bij die route loop je elkaar totaal niet in de weg. Maar nu schiet ik alle kanten op.

Zevenheuvelenloop, het was nat.

Na de Puinduinrun sta ik dit jaar ingeschreven voor nog een loopje, de City Pier City, 10 kilometer. Weer een lokaal Haags loopje. Ooit had ik besloten die loop nooit meer te lopen, vooral omdat ik het veel te druk vond. Maar wat collega's lopen, en nu ben ik overgehaald en toch weer enthousiast. En helemaal in de geest van deze tijd is mijn loopschema voor de weken tot de CPC gegenereerd door een digitaal hulpje. En dat werkt goed. Ik heb een loopschema op maat, voor de resterende 34 dagen, om mijn tempo iets op te voeren.